Czym zajmuje się SPK?

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich jest niezależną organizacją gospodarczą zrzeszającą przedstawicieli lokalnych firm. Zajmuje się integracją środowiska gospodarczego oraz wspieraniem i reprezentowaniem interesów lokalnych przedsiębiorców. 

Działa także na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie oraz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Organizuje i wspiera imprezy kulturalne i sportowe oraz prowadzi działalność charytatywną i społeczną. Daje wzorowy przykład tworzenia Społeczeństwa Obywatelskiego.

Członkami SPK są m.in.:

ATT Polkąty Sp. z o.o.DOTI Sp. j. MDC D. M. MroczkowscySANBET FABRYKA BETONU W., S. PiotrowscyEkojarPrintylandiaNZOZ KAMAEKO-MIX Company

Spotkanie członków Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kąteckich

Napisane przez: Marcin, w dniu: 04 października 2017 r.

Najbliższe spotkanie naszych Członków odbędzie się 19-go października ( Czwartek) o godz. 19.00 w Browarze Caminus przy ul. 1 Maja 11 . Spotkanie będzie miało charakter gościnno-edukacyjny, gdzie uczestnicy zwiedzą pierwszy prywatny Browar zlokalizowany na terenie naszej Gminy, zapoznają się z technologią produkcji piwa i co najważniejsze, skosztują tego piwa . Nie zabraknie jak zawsze poczęstunku .

Ponadto podyskutujemy o sponsoringu instytucji, klubów sportowych, które zwróciły się do nas o wsparcie organizacyjne i finansowe. Poruszymy także temat organizacji 20 lecia SPK oraz spraw bieżących.

Jak zawsze mile widziane sugestie , komentarze oraz propozycje tematów na kolejne spotkania.

« Wszystkie wpisy