Czym zajmuje się SPK?

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich jest niezależną organizacją gospodarczą zrzeszającą przedstawicieli lokalnych firm. Zajmuje się integracją środowiska gospodarczego oraz wspieraniem i reprezentowaniem interesów lokalnych przedsiębiorców. 

Działa także na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie oraz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Organizuje i wspiera imprezy kulturalne i sportowe oraz prowadzi działalność charytatywną i społeczną. Daje wzorowy przykład tworzenia Społeczeństwa Obywatelskiego.

Członkami SPK są m.in.:

PrintylandiaNZOZ KAMADOTI Sp. j. MDC D. M. MroczkowscyEkojarSANBET FABRYKA BETONU W., S. PiotrowscyEKO-MIX CompanyATT Polkąty Sp. z o.o.

Podsumowanie Balu Przedsiębiorców Kąteckich 2017 - Pałac Krobielowice

Napisane przez: Marcin, w dniu: 07 lutego 2017 r.

     Tegoroczny Bal SPK odbył się w pięknych, historycznych murach Pałac Krobielowice 4.02.2017r. Jak co roku bawiliśmy się przy muzyce na żywo, w towarzystwie pysznych potraw serwowanych przez pałacowych kucharzy.Wręczyliśmy również coroczne nagrody i wyróżnienia: Wzorowym Członkiem za rok 2016 został Robert Winnicki i Zbigniew Gidzinski.Wyróżnienia otrzymali Łukasz Słotwiński oraz Stanisław Stokłosa. Danuta i Stanisław Stokłosa odebrali również najważniejszą nagrodę „Kwiat Kąteckiego Biznesu” dla ich firmy Stok-Trade. Wyróżnienie te przyznawane jest firmom, które w promują kątecki biznes nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Wyróżnienie w kategorii Przyjaciela Lokalnej Przedsiębiorczości odebrała Pani Marlena Dziwalska w imieniu Zespoły Obsługi Rachunków Firmowych Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich w Kątach Wr. Nagrodę główną w tej kategorii przyznaliśmy dla Pierwszego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu .

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę, a nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy!

« Wszystkie wpisy