Czym zajmuje się SPK?

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich jest niezależną organizacją gospodarczą zrzeszającą przedstawicieli lokalnych firm. Zajmuje się integracją środowiska gospodarczego oraz wspieraniem i reprezentowaniem interesów lokalnych przedsiębiorców. 

Działa także na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie oraz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Organizuje i wspiera imprezy kulturalne i sportowe oraz prowadzi działalność charytatywną i społeczną. Daje wzorowy przykład tworzenia Społeczeństwa Obywatelskiego.

Członkami SPK są m.in.:

NZOZ KAMADOTI Sp. j. MDC D. M. MroczkowscyATT Polkąty Sp. z o.o.PrintylandiaEkojarSANBET FABRYKA BETONU W., S. PiotrowscyEKO-MIX Company

Kalendarium wydarzeń SPK

Napisane przez: Marcin, w dniu: 09 listopada 2016 r.

        Informujemy członków Stowarzyszenie ,iż najbliższe spotkanie odbędzie się 24.11.2016r. o godz. 18.00 w Pałacu Aleksandrów w Samotworze. Gośćmi będą Naczelnik Wydziału do walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji      we Wrocławiu oraz tzw. Administrator Bezpieczeństwa Informacji  ( ABI ) , który opowie nam o obowiązku rejestracji w GIODO. Ponadto będzie mowa także o zmianach w podatkach obowiązujących od początku  roku 2017 oraz o bieżącej działalności naszej organizacji.

Zapraszamy na kolejne spotkania w tym roku:

- 16.12.2016r. Restauracja Sielanka godz.18.00 - Wigilia Przedsiębiorców

- 04.02.2017r. Pałac Krobielowice - Bal Przedsiębiorców Kąteckich

Miejsca spotkań oraz godziny mogą ulec zmianie, o czym będziemy informować.
PS. Wpiszcie sobie w kalendarz już dziś!

« Wszystkie wpisy