Czym zajmuje się SPK?

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich jest niezależną organizacją gospodarczą zrzeszającą przedstawicieli lokalnych firm. Zajmuje się integracją środowiska gospodarczego oraz wspieraniem i reprezentowaniem interesów lokalnych przedsiębiorców. 

Działa także na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie oraz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Organizuje i wspiera imprezy kulturalne i sportowe oraz prowadzi działalność charytatywną i społeczną. Daje wzorowy przykład tworzenia Społeczeństwa Obywatelskiego.

Członkami SPK są m.in.:

EKO-MIX CompanySANBET FABRYKA BETONU W., S. PiotrowscyEkojarATT Polkąty Sp. z o.o.DOTI Sp. j. MDC D. M. MroczkowscyPrintylandiaNZOZ KAMA

Od ponad 16 lat wspieramy lokalnych przedsiębiorców w ich pracy

Od ponad 16 lat wspieramy lokalnych przedsiębiorców w ich pracy

Aktualne wydarzenia SPK:

Bal Przedsiębiorców Kąteckich AD 2017

Napisane przez: Marcin, w dniu: 21 stycznia 2017 r.

Szanowni Przedsiębiorcy! Zapraszamy na największą imprezę kąteckiego biznesu:) W tym roku bawimy się i przyznajemy nasze wyróżnienia w pięknych i historycznych murach Pałacu Krobielowi... Czytaj dalej »

Kalendarium wydarzeń SPK

Napisane przez: Marcin, w dniu: 09 listopada 2016 r.

        Informujemy członków Stowarzyszenie ,iż najbliższe spotkanie odbędzie się 24.11.2016r. o godz. 18.00 w Pałacu Aleksandrów w Samotworze. Gośćmi będą ... Czytaj dalej »

Walne Zgromadzenie Członków SPK

Napisane przez: Marcin, w dniu: 11 kwietnia 2016 r.

  Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Członków SPK za rok 2015. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2016r. o godz. 18.00 w Puchaczówce w Czerńczycach. Program Zgromadzenia został p... Czytaj dalej »

Zapraszamy na nasz profil społecznościowy Facebook

Napisane przez: Marcin, w dniu: 23 marca 2016 r.

  Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego profilu na Facebooku:) Umieszczamy tam informacje z działalności naszego Stowarzyszenia oraz działalności naszych członków. ... Czytaj dalej »

Bal Przedsiębiorców Kąteckich - 30.01.2016r.- H...

Napisane przez: Marcin, w dniu: 14 marca 2016 r.

         W imieniu Zarządu SPK bardzo dziękujemy Wam za uczestnictwo w tegorocznym Balu. Stworzyliście wspaniałą atmosferę i dzięki temu kto chciał , te... Czytaj dalej »