Czym zajmuje się SPK?

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich jest niezależną organizacją gospodarczą zrzeszającą przedstawicieli lokalnych firm. Zajmuje się integracją środowiska gospodarczego oraz wspieraniem i reprezentowaniem interesów lokalnych przedsiębiorców. 

Działa także na rzecz rozwoju Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie oraz na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Organizuje i wspiera imprezy kulturalne i sportowe oraz prowadzi działalność charytatywną i społeczną. Daje wzorowy przykład tworzenia Społeczeństwa Obywatelskiego.

Członkami SPK są m.in.:

PrintylandiaATT Polkąty Sp. z o.o.SANBET FABRYKA BETONU W., S. PiotrowscyEKO-MIX CompanyEkojarNZOZ KAMADOTI Sp. j. MDC D. M. Mroczkowscy

Bal Przedsiębiorców Kąteckich AD 2017

Napisane przez: Marcin, w dniu: 21 stycznia 2017 r.

Szanowni Przedsiębiorcy! Zapraszamy na największą imprezę kąteckiego biznesu:) W tym roku bawimy się i przyznajemy nasze wyróżnienia w pięknych i historycznych murach Pałacu Krobielowice położonego ok. 2 km od Kątów Wrocławskich. Termin: 4.02.2017r. godz. 19.00
Koszt udziału:

- 350 zł od pary dla członków SPK.
- 400 zł od pary dla zapraszanych gości

Cena zawiera: pyszne jedzenie, alkohol, muzykę na żywo czyli ALL INCLUSIVE:).

Nagrody i wyróżnienia przyznamy jak co roku w kategoriach:

-„Przyjaciel Lokalnej Przedsiębiorczości”

-„Wzorowy Członek”

- „Kwiat Kąteckiego Biznesu"

ZAPRASZAMY!

Nominowaliśmy do naszych corocznych nagród kilka osób w tym  oraz „Wzorowego Członka”. Do tej pierwszej nagrody nominowany został  Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego Pan Cezary  Małeckiego oraz Dział Obsługi Firm w Banku Spółdzielczym w Kątach Wrocławskich. Natomiast do drugiej nominacje otrzymali : Zbigniew Gidziński , Łukasz Słotwiński , Stanisław Stokłosa oraz Robert Winnicki.
 


 

« Wszystkie wpisy